Typové činnosti složek IZS při společném zásahu | www.hasici-vzdelavani.cz

Domů » Výkon služby » Integrovaný záchranný systém

Typové činnosti složek IZS při společném zásahu

Typové činnosti složek IZS při společném zásahu (dále jen „typová činnost“) jsou zpracovány podle § 18 vyhlášky č. 328/2001 Sb. ze dne 5. září 2001 o některých podrobnostech zabezpečení IZS, ve znění vyhlášky č. 429/2003 Sb. Typovou činnost vydává MV-generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR odbor IZS a výkonu služby (oddělení IZS), redaktor pplk. Ing. Martin Pávek (tel.: 950 819 642). Typová činnost obsahuje postup složek IZS při záchranných a likvidačních pracích s ohledem na druh a charakter mimořádné události.

Přehled typových činností složek integrovanného záchranného systému při společném zásahu:

1. STČ-01/IZS  "Špinavá bomba"
  2. STČ-02/IZS  "Demonstrování úmyslu sebevraždy" (pro otevření souboru je nutno zadat HESLO)
  3. STČ-03/IZS  "Oznámení o uložení nebo nálezu výbušného předmětu" (pro otevření souboru je nutno zadat HESLO)
  4. STČ-04/IZS  "Letecká nehoda"
  5. STČ-05/IZS  "Nález předmětu s podezřením na přítomnost B-agens nebo toxinů" (pro otevření souboru je nutno zadat HESLO)
  6. STČ-06/IZS  "Opatření k zajištění veřejného pořádku při shromážděních a technopárty" (pro otevření souboru je nutno zadat HESLO)
  7. STČ 07/IZS  "Záchrana pohřešovaných osob-pátrací akce v terénu“
  8. STČ 08/IZS  "Dopravní nehoda"
  9. STČ 09/IZS  "Zásah složek IZS při mimořádné události s velkým počtem raněných a obětí"
  10. STČ 10/IZS  "Při nebezpečné poruše plynulosti provozu na dálnici"
  11. STČ 11/IZS  "Chřipka ptáků"