Neveřejný obsah | www.hasici-vzdelavani.cz

Neveřejný obsah

Dobrý den. Snažíte se dostat na obsah, který není určený pro veřejnost!

Přístup k tomuto obsahu je možný pouze přes e-learningový portál hasici-elearning.cz (dále jen "portál").

Pokud jste příslušník/zaměstnanec HZS, JSDH, podnikový hasič a absolvoval jste některý níže uvedený elearningový kurz:

• Interní protikorupční program,
  • Taktické řízení,
  • Motorové pily,
  • V40, S40,
  • Operační řízení,
  • Požární prevence,
  • Taktickostrategické řízení,
  • Základní odborná příprava
  • aj.)

na portále, pokud znáte (máte v emailu uložené) své přístupové údaje, tak prosím pokračujte ZDE na portál.

Pokud na portále máte účet, ale už si nepamatujete údaje (smazali jste si registrační email apod.), tak prosím pokračujte na obrázkový návod ZDE.

Pokud jste příslušník/zaměstnanec HZS, JSDH, podnikový hasič, ale nemáte účet na portále, tak pokračujte prosím ZDE

Jak vypadá portál a přihlašovací obrazovka:

Přihlašovací obrazovka

ZAPOMENUTÉ PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE

V případě, že jste zapomněli své přihlašovací údaje postupujte na portále dle následných pokynů.

1. Klikněte na Zapomenuté heslo

2. Zadejte svůj email, na který Vám přišly původní přihlašovací údaje (pod kterým jste evidováni). Poté klikněte na Odeslat.

3. Na email Vám přijde zpráva od admin@sospofm.cz, kde uvidíte své přihlašovací jméno. Zde klikněte na odkaz viz obrázek.

4. Otevře se Vám portál hasici-elearning.cz, kde uvidíte uprostřed okno Změnit Heslo. Zde zadáte 2x své nové heslo (pro ověření) a kliknete na Odeslat

Nyní znáte své přístupové údaje a prosím pokračujte ZDE na portál.

Pokud jste v portálu poprvé vyskočí Vám okno Souhlas se zpracováním osobních údajů

Zde si pozorně přečtěte obsah a zakliknete:

• Souhlasím se všeobecnými podmínkami užívání
  • Souhlasím se zpracováním osobních údajů

poté klikněte na Přijmout.

Pokud vás to nenasměřovalo přimo do kurzu Dokumentace - (společné typové činnosti, konspekty apod.), tak klikněte viz obrázek na Dostupné kurzy a vyberete si jej.

Nemám účet na https://www.hasici-elearning.cz/ Jak postupovat

Tato situace je již o poznání horší, ale nezoufejme. Pokud nemáte zatím účet, ale jste zaměstnán u HZS, JSDH, podnikový hasič, tak je nutné oslovit něko z níže uvedených.

• osoba na kraji, která zajišťuje odbornou přípravu (pily, V40, S40, Taktické řízení, Operační řízení apod.),
  • personální oddělení, které zapisuje do Interní protikorupční program,
  • Případně osobu z oblasti vzdělávání hasičů nebo vašeho nadřízeného, který:

Napíše email, aby bylo možno případně ověřit, že máte právo na neveřejný obsah

email zašle na: admin@sospofm.cz

předmět zprávy: přístup k neveřejnému obsahu

Jméno a Příjmení osoby, pro kterou chce zřídit účet.

email osoby, pro kterou chce zřídit účet (v případě HZS ideálně služební email).

Kraj ve kterém osoba pracuje.

Po obdržení emailu, administrátoři zkontrolují údaje a zda je vše v pořádku. Pokud nic nebrání založení uživatele, tak během 1-2 dnů dorazí na email osoby, pro kterou bylo zažádáno, přístupové údaje pro vsup na portál.