Jednotky HZS/SDH podniků - výkon služby | www.hasici-vzdelavani.cz

Jednotky HZS/SDH podniků - výkon služby

V této sekci naleznete podklady zahrnující problematiku jednotek HZS podniků a SDH podniků. Cílem je primárně poskytovat podporu v oblasti provádění odborné přípravy k získání odbornosti zaměstnanců jednotek HZS podniků a SDH podniků, dále v oblasti pravidelné odborné přípravy apod. Problematika pravidelné odborné přípravy (např.: "Základní zaměření (témata) pravidelné odborné přípravy na příslušný kalendářní rok") je zahrnuta v sekci "Společné vzdělávání - Výkon služby - Pravidelná odborná příprava". Oblast odborné přípravy a odborné způsobilosti členů jednotek SDH podniků je řešena v sekci "Jednotky SDH obcí/podniků".

Rádi zveřejníme zajímavé podklady zahrnující problematiku jednotek HZS podniků (podněty zasílejte na e-mail: viktor.vojtech@grh.izscr.cz).