Požár bytový | www.hasici-vzdelavani.cz

Domů » Výkon služby » Bojový řád » Požární zásah - analýza vybraných požárů

Požár bytový

Obsahem elektronické přednášky je rozbor bytového požáru, který je zajímavý v mnoha aspektech. Popisovaná událost mapuje průběh záchranných prací u požáru bytu se zraněním dvou nájemníků, se zásahem dobrovolného hasiče jako svědka události před příjezdem jednotek PO. Událost dosáhla vysokých materiálních škod, ukázala na specifickou potřebu sil a prostředků pro zdolání této mimořádné situace. Zásah je zmapován nejen fotografií, ale i videem, které ukazuje hlavně postup ošetření obou osob do příjezdu zdravotnické záchranné služby.

Sledujte postupně jednotlivé stránky prezentace, poslouchejte doprovodný text a snažte se porozumět danému tématu. Do přednášky jsou zařazené kvízové otázky, na které průběžně odpovídejte.

byt, záchrana, požár

Odkazy: