Portál hasici-vzdelavani.cz | www.hasici-vzdelavani.cz

Portál hasici-vzdelavani.cz

Portál hasici-vzdelavani je společným projektem Ministerstva vnitra - Generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru a Střední odborné školy požární ochrany a Vyšší odborné školy požární ochrany. Cílem je vytvořit zdroj informací, který bude výrazným přínosem pro oblast odborné přípravy jednotek požární ochrany. Materiály pro podporu odborné přípravy na tomto serveru budou mít různou podobu - od textů, obrázků přes videozáznamy, prezentace až po tzv. elektronické přednášky. Všechny materiály by měly být průběžně aktualizovány, tak aby byly vždy v souladu se skutečnými potřebami odborné přípravy jednotek PO. Autoři jednotlivých materiálů a garanti jednotlivých sekcí tohoto portálu rádi uvítají všechny Vaše náměty a připomínky k obsahu tohoto portálu.

Příručky pro záchranáře

Vybrané dokumenty

Technik strojní služby jednotky SDH obce (T-STS JSDHO, 8 hod.)

Technik strojní služby jednotky SDH obce (T-STS JSDHO), kurz je určen pro členy jednotek SDH obcí, kteří v rámci výkonu služby vykonávají činnosti na úseku strojní služby, a jsou určeni velitelem jednotky SDH obce k plnění specifických úkolů v oblasti strojní služby. Jde o specializační kurz. Hlavním cílem je poskytnout teoretické i praktické informace z oblasti strojní služby, aby byl absolvent kurzu schopen samostatně organizovat a evidovat činnosti na úseku strojní služby jednotce SDH obce.